Укр.
Гербів на 17.04.2021 - 4982
НАВІГАЦІЯ
Список для: Українська Геральдика
Список для: Відомчі символи
Список для: Прикордонні війська України
Державний комітет у справах охорони державного кордону України
Всі герби за алфавітом

ПОШУК
Для пошуку потрібно використовувати
не більше одного слова
або його частини.
НАЙБІЛЬШ ВІДВІДУВАНІ РЕСУРСИ:

Сучасний герб (90070) 
(Державні символи України)
Прапор (66510) 
(Державні символи України)
Штандарт Президента (60864) 
(Державні символи України)
Сучасний герб (50282) 
(КАЛЬНИК)
Сучасний герб (47916) 
(ШАБЕЛЬНЯ)


Google
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

Державний комітет у справах охорони державного кордону України
Затверджений 7 серпня 2001р. рiшенням №594/2001 Указом Президента України.
Малинове квадратне полотнище розміром 130х130 см.
На лицьовій стороні Бойового прапора в центрі розміщено зображення емблеми Прикордонних військ України. В усіх кутах полотнища вміщено зображення золотих вінків із дубового та лаврового листя, в центрі яких геральдичний знак Державного комітету у справах охорони державного кордону України.
Зворотна сторона прапора містить зображення прямого рівностороннього хреста з розбіжними кінцями зеленого кольору із золотими пружками і круглим медальйоном у центрі синього кольору в обрамленні вінка з золотого дубового листя. На тлі медальйона - напис золотими літерами у сім рядків: "Державний комітет у справах охорони державного кордону України". В усіх кутах полотнища вміщено зображення золотих круглих вінків з дубового і лаврового листя. У центрі вінків - зображення золотих схрещених перначів і накладеного на них ключа. Вільні сторони прапора прикрашено золотою бахромою.
Древко прапора дерев'яне, чорного кольору. Верхівка древка стріловидна з жовтого металу, в центрі якої вміщено геральдичний знак Державного комітету у справах охорони державного кордону України.
До основи верхівки древка прикріплено подвійну зелену стрічку з бантом. Краї стрічки обрамлено золотою лиштвою. Стрічка містить написаний золотими літерами девіз: "Безпека кордону - могутність держави" та орнамент із зображенням золотого дубового і калинового листя. На одному кінці стрічки - зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого, на іншому - емблеми Прикордонних військ України на малиновому тлі. Кінці стрічок прикрашено золотою бахромою.
Зображення на сайті - В.М.Напиткін.

Військово-історичний альманах. - К.: Центральний музей Збройних Сил України, 2002 - Число 4. - 160 с.  Перегляд


Авторський колектив | Література | Статистика | Гостьова книга | Нашi друзi | Плагіатори | Вiйськовi емблеми | Геральдичнi лiнки | Негеральдичнi лiнки | Нас вiтають | | Іноземна геральдка
Матерiали сайту не можуть бути використанi частково чи повнiстю без письмової згоди ЗАТ "Мiкросистема".
Data of a site cannot be used entirely or partially without the written agreement of Joint-Stock Company " Microsystem ".
Материалы сайта не могут быть использованы целиком или частично без письменного соглашения ЗАО "Микросистема". © Microsystem